9 червня 2016 р. відбулося вручення                             свідоцтв  дев' ятикласникам




27 травня 2016 року в Розтоківській ЗОШ І-ІІ ст. відбулося свято "Останнього дзвоника". Свято було розпочато з виносу Державного Прапору України та Гімну України.На святі були присутні начальник відділу освіти Міжгірської РДА Олексієнко Надія Степанівна та сільський голова Готра Василь Васильович. Вони подарували інтерактивну дошку, ноутбук та проектор. Багато побажань було сказано в адрес випускників.




В Розтоківській ЗОШ І-ІІ ступенів відзначили День пам"яті та примирення  й День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

 З метою гідного вшанування подвигу Українського народу в Другій   світовій війні, його вагомого внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції,    увічнення пам’яті про  загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти   людяності в Розтоківській ЗОШ І-ІІ ступенів було проведено ряд цікавих заходів.

       

      5 травня 2016 р. було проведено класні виховні години на тему "Ніхто не забутий, ніщо не забуто" та оформлено тематичну виставку "Героїв війни ми завжди пам"ятаєм".  

  6 травня було здійснено похід на гору "Бескид" до пам"ятника Невідомому солдату. Вчителі Гриб В.М.,    Гриб О. Ф.  Фулим М.В.  та  Медулич Д.Л. разом з учнями вшанували пам"ять про загиблих, впорядкували могилу та поставили живі квіти. Вчитель географії Гриб В.М. розповів учням про бої, які проходили в тих місцях, а потім всі присутні вшанували героїв хвилиною мовчання.

  7 травня в Розтоківській ЗОШ І-ІІ ст. було проведено врочисте свято, приурочене Дню Перемоги.Програму свята підготували вчителі школи Козак Г.Ю. та Кривка Н.М. Як вчитель історії, Ганна Юріївна розповіда учням про жахливу незабутню війну, яка зруйнувала тисячі міст, сіл, забрала мільйони людських життів. Вчителька використала цікаві презентаційні матаріали з цифрами, фактами, фотографіями.  

      На свято були запрошені учасник Афганської війни Василь Баник, якому нещодавно вручили відзнаку президента України - пам"ятну медаль з нагоди 25-річчя виводу військ з Афганістану та Олег Світний- учасник АТО, в якого ще свіжі спогади про жахіття війни . Гості свята виступили перед учнями, розповівши про лихо, яке несе війна і побажали всім присутнім чистого, безхмарного мирного неба над головою. Потім учні старших класів виступили з концертною програмою, в якій інтонаційно прозвучали вірші та пісні на воєнну таматику. Директор школи Г.М.Шкирта привітала всіх зі святом Перемоги, а запрошеним гостям подякувала за зустріч та цікаві виступи, побажавши всім міцного здоров"я та здійснення своїх задумів.                                                                                                                      




 "Дзвони Чорнобиля"

 

26 квітня 2016 року в Розтоківській ЗОШ І-ІІ  ст. відбулася зустріч  з ліквідатором наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Джахманом Іваном Андрійовичем. Позакласний захід  "Дзвони Чорнобиля" підготувала з учнями вчитель історії Козак Г.Ю. Вона розповіла учням про те лихо, яке сталося 26.04.1986 року на атомній електростанції в Чорнобилі, представивши презентаційні матеріали, що було дуже цікаво учням. Потім виступив Іван Андрійович, який доповнив все сказане про Чорнобильські події, але словами очевидця. Затамувавши подих, учні слухали уважно кожне сказане слово, з цікавістю розглядали нагороди за мужність, виявлену при ліквідації  наслідків аварії в Чорнобилі. Директор школи Шкирта Г.М. подякувала Івану Андрійовичу за цікаву розповідь і побажала йому доброго здоров"я та щасливих Великодніх свят. На закінчення зустрічі у виконанні  учнів прозвучала велична пісня "Боже великий, нам Україну храни".




Буквар - провідник  у Країну Знань

Сьогодні в нашу класну родину знову завітало свято. Це традиційне шкільне свято Прощання з Букварем. Для наших першокласників це перша перемога і перша сходинка в шкільному житті. Ще зовсім трохи і 1 клас стане спогадом. За цей час діти багато чому навчились. Думаю, що всім присутнім  не віриться, що час так швидко змінив цих малюків. І в ці радісні хвилини хочеться їм побажати здоров’я, радості,

терпіння, бо попереду ще довга дорога по країні знань.

 

Підготувала: Дудіш Тетяна Василівна




 

 

 

9 Березня в Розтоківській ЗОШ І-ІІ ст. відзначили чергову 202- річницю Великого Кобзаря Т. Г. Шевченка  

 

Мета: Продовжити ознайомлення учнів з красою, неповторністю, чарівністю Шевченкового слова, його бібліографічними даними, значенням творчості Т. Шевченка для українського народу. Показати, як шанують його пам'ять, викликати бажання глибше пізнати його творчість. Розвивати пам'ять, мислення, читацькі інтереси.  

 

Декламування віршів Т. Г. Шевченка

.

Ну що б здавалося, слова…

                Слова та голос – більш нічого.

                А серце б’ється – ожива,

                Як їх почує!.. Знать до Бога

                І голос той, і ті слова

                Ідуть між люди!

 

                                                                                  Т. Шеченко




 

 "Жінко, ти завжди велична!"

Усе від жінки народилось в світі
І плин життя, й пекучий біль журби
Від жінки зростають діти,
Й найкраще свято ранньої весни
Від жінки мусило колись зачатись
Усе навкруг живуще, я і ти
Бо біля витоків життя стояла мати

Стоїть й стояти буде на віки.

 

Наше свято ми присвячуємо жіночності, присвячуємо найдорожчим людям на землі - мамам! Шановні наші вчителі, вихователі,мед персонал, технічний персонал, працівники кухні ,мами, бабусі, дівчата! Щиро вітаємо Вас зі святом весни, з днем 8 Березня! Зичимо здоров’я, із дзвінкої криниці, хліба запашного з української пшениці, рум’янців від калини, щоб були у настрої кожної днини..




 

 

Леся Українка духовний символ українського народу

 

Хто вам сказав, що я слабка,

Що я корюся долі?

Хіба тремтить моя рука?

Чи пісня й думка кволі?
(«Хто вам сказав, що я слабка...»)

Лариса Петрівна Косач. Леся Українка. Окраса і гордість української нації, одна з фундаторів новітньої української літератури. Вона давно посіла чільне місце в світовій літературі, стала народною в найширшому розумінні цього слова.

Життя і творчість

Доля дуже рано навчила Лесю Українку мужності. Вона змушена була змагатися з тяжкою хворобою, що вразила її ще в дитинстві, зробила недосяжною її блискучу музичну кар'єру і мучила поетесу всі подальші роки. Проте оця ще дитяча зневага до фізичного і душевного болю супроводжувала Лесю Українку все її життя.

 




 

 

Мовний турнір присвячений Міжнародному дню Рідної мови

Підготували : Кравець О.Ф.

                     Гриб О.Ф.




              1-Вересня




         Осінь  - чарівниця




                                                  Рідній школі 50




 

Святий Миколай знову в школі




             

             Новий рік